FILRTY | SORTOWANIE
SORTOWANIE
CENA
MASA KAMIENIA
PRÓBA
DOSTĘPNOŚĆ
TYP BIŻUTERII
KRUSZEC
KAMIEŃ
KOLEKCJE
MOTYW
OKAZJA

Naszyjniki

naszyjniki

Naszyjniki

Złoty naszyjnik z diamentami to gustowny dodatek do każdej stylizacji. Pięknie podkreśla kobiecy dekolt, rozświetla i ma znaczący wpływ na ostateczny charakter stroju. Klasyczny naszyjnik z zawieszką z brylantem sprawdzi się na wiele okazji. Można go zakładać na co dzień, na spacer, do pracy, a także na elegancką kolację, randkę lub koncert. Daje nieograniczone możliwości kreacji. Noszony pojedynczo jest uroczą ozdobą, migoczącą delikatnie przy każdym ruchu. Założony razem z kilkoma złotymi naszyjnikami z kamieniami tworzy efektowny, migotliwy set, od którego nie sposób oderwać wzrok. 

Elegancki naszyjnik z dużym diamentem ze złota 585 najlepiej pasuje na uroczyste okazje: przyjęcia, rodzinne spotkania, jubileusze, premiery. Roztacza wokół siebie spektakularny blask, spowija kaskadą migoczących refleksów. Piękny naszyjnik z brylantem to wymarzony prezent dla każdej kobiety z okazji rocznicy, jubileuszu, urodzin lub świąt. Podarowany ukochanej osobie jest wyrazem wielkiego uczucia. Dlaczego złoty naszyjnik z diamentami? Diament to wyjątkowy minerał, ulubiony klejnot zakochanych. Diament symbolizuje miłość, szczerość, trwałość związku kobiety i mężczyzny. Nie bez przyczyny, jest najtwardszym minerałem występującym w naturze, można go zarysować tylko drugim diamentem. Dobrze oszlifowany diament w naszyjniku otwiera się na światło, odbija je i wspaniale migocze. 

Jak dobrać długość złotego naszyjnika z diamentami? Ile kobiet tyle stylów i upodobań. Najlepiej dostosować do stroju i własnych preferencji. Najkrótsze są chokery do 35 cm długości, odrobinę luźniejsze kolie mierzą około 35-40 cm. Dopasowane, przylegające do szyi, wyglądają bardzo kobiece i sensualne. Naszyjniki o długości od 40 cm do 45 cm, czyli popularne celebrytki, opierają się na obojczykach. Ten uniwersalny model pasuje do wielu strojów. Dłuższe naszyjniki, do około 55 cm najczęściej układają się pomiędzy obojczykiem a piersiami i zdobią je efektowne zawieszki z diamentem bądź kolorowymi kamieniami szlachetnymi. Dłuższe opery liczące 60 cm i więcej przykuwają uwagę do dolnej linii biustu.