FILRTY | SORTOWANIE
SORTOWANIE
CENA
MASA KAMIENIA
PRÓBA
DOSTĘPNOŚĆ
TYP BIŻUTERII
KRUSZEC
KAMIEŃ
KOLEKCJE
MOTYW
OKAZJA

Kolczyki

kolczyki

Kolczyki

Złote kolczyki z diamentami lub kolorowymi kamieniami szlachetnymi znajdują się blisko twarzy, dobrze dobrane podkreślają urodę kobiety, dodają blasku, potrafią dopełnić stylizację lub zupełnie zmienić jej charakter np. z codziennej w wieczorową. Dlatego dobór kolczyków krótkich lub wiszących należy przemyśleć, zdecydować — klasyka czy nowoczesność, minimalizm czy eklektyzm? Wybór nie jest łatwy, ale warto eksperymentować, poznać swoje atuty i potrzeby. Dopasowujemy biżuterię do stroju, ale jak dobrać kolczyki do kształtu twarzy? Istnieje wiele poradników przedstawiających zasady, którymi należy się kierować. 

Twarz pociągła dobrze wygląda w krótkich kolczykach wkrętkach z diamentami, lekko poprawiają proporcje. Twarz okrągłą optycznie wyszczuplą kolczyki wiszące lub modele o geometrycznym kształcie. Twarzy trójkątnej objętości w dolnej części dodadzą wiszące kolczyki, ale z dużymi zawieszkami na wysokości żuchwy. W przypadku proporcjonalnej twarzy owalnej można łączyć różne kształty kolczyków. Dla niezdecydowanych doskonałą propozycją są złote kolczyki sztyfty z diamentami. Pasują różnym typom urody i sprawdzą się na każdą okoliczność. Niewielkie, bardzo wygodne, delikatnie rozświetlają cerę, podkreślają rysy twarzy. Powinny być w każdej kobiecej szkatułce jak mała czarna w damskiej garderobie. 

Złote kolczyki sztyfty z diamentami lub kolorowymi kamieniami szlachetnymi to piękny prezent na urodziny, imieniny lub rocznicę dla ukochanej, a także mamy, siostry, córki, czy przyjaciółki. Złote wiszące kolczyki z diamentami nawiązują do tradycyjnych wzorów, jednocześnie wpisują się w aktualne trendy. Brylantowe zawieszka delikatnie wibruje i roztacza wokół świetliste refleksy. Brylantowe kolczyki są biżuterią dla koneserek prawdziwego piękna, ceniących szlachetne materiały, wartość dobrego wzornictwa oraz luksus. Diament naturalny to rzadki minerał, powstaje pod powierzchnią ziemi przez kilka miliardów lat. W naturalnej formie jest dość niepozorny, precyzyjne dłonie jubilera wydobywa na światło dzienne pełnię jego blasku.