Gwarancja i serwis

 

 

 

DOPASOWANIE ROZMIARU

Bezpłatny serwis to gwarancja pełnego zadowolenia z zakupionej biżuterii. 

W ADIAMO nie tylko oferujemy najwyższej jakości biżuterię, ale także dbamy satysfakcję na każdym etapie biżuteryjnej podróży. Przez 24 miesiące od daty zakupu, oferujemy usługę dostosowania rozmiaru. Niezależnie od tego, czy chodzi o pierścionek, naszyjnik, bransoletkę czy łańcuszek, jesteśmy tu, aby idealnie dopasować je do potrzeb i preferencji. Nasz wykwalifikowany jubiler na pewno sprosta oczekiwanim, dodatkowo wyczyści i wypoleruje biżuterię, aby każdy mógł w pełni cieszyć się swoim skarbem.

 

GRAWEROWANIE

Grawerowanie to doskonały sposób na personalizację złotej biżuterii, nadanie jej wyjątkowego charakteru. Miłosna sentencja, ważne słowa, data lub symbol umieszczone na pierścionku, obrączkach ślubnych lub zawieszce mają wartość sentymentalną. Biżuteria opowiada jedyną w swoim rodzaju, osobistą historię. 

Liczba znaków możliwych do wygrawerowania ograniczona jest dostępną powierzchnią. Na szerszej szynie są czytelniejsze, lepiej widoczne. Ale nawet na niewielkiej przestrzeni można umieścić coś pięknego i wyjątkowego. Nasze ekspertki są gotowe pomóc w wybraniu idealnego grawera. 

Usługę grawerowania wykonujemy bezpłatnie.