4 sposoby na zaręczyny w Święta Bożego Narodzenia

30.11.2023

Zima ma w sobie wiele uroku, a nawet pewną magiczną tajemniczość sprzyjającą świętowaniu. Kolorowe światła przeobrażają zimowe krajobrazy w bajkową scenerię, serca biją mocniej, a radość unosi się w powietrzu. Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy najbardziej wyjątkowe chwile stają się jeszcze bardziej niezapomniane. I w takim właśnie nastrojowym czasie, pełnym ciepła, nadziei, życiowe decyzje nabierają większej mocy. Zaręczyny w święta mogą być niezwykle romantycznym i porywającym przeżyciem. Nie może jednak zabraknąć najważniejszego – złotego pierścionka zaręczynowego z diamentem lub kolorowym kamieniem szlachetnym.

 

Święta Bożego Narodzenia utożsamiamy z końcem roku, ale są także początkiem, dają nadzieję na lepsze jutro. Złożenie obietnicy narzeczeńskiej podczas świąt to wejście w nowy etap w życiu pary, stanowi nadzieję na wspólne przeżywanie radości i wyzwań w kolejnych latach. Błyszczący pierścionek zaręczynowy z diamentem, staje się symbolem tej obietnicy, miłości na zawsze, a magia świąt, napełniająca serca ciepłem, dodaje blasku temu niecodziennemu wydarzeniu. Warto pamiętać, że uroczysty nastrój chwili, potęguje nasze uczucia, stają się jeszcze piękniejsze, znaczące.

Sposobów na zaręczyny w święta jest wiele, najważniejsze aby w swojej decyzji być szczerym, autentycznym. Oprawę należy dostosować do osobowości drugiej połówki,  nie postawić jej w niekomfortowej sytuacji. Oto kilka pomysłów, jak zorganizować zaręczyny podczas świąt.

Pod choinką

Pierścionek zaręczynowy z brylantem to prezent, który wybranka serca zapamięta do końca życia. Aby jednak nie zdradzać od razu, że pod choinką czeka na nią tak wyjątkowa rzecz, najlepiej zapakować go w oryginalny sposób, nie zdradzający zawartości. Umieść pięknie ozdobione pudełeczko w widocznym miejscu pod choinką, następnie zaproponuj ukochanej wspólne otwarcie prezentów, a gdy przyjdzie kolej na „ten” upominek, pozwól w spokoju otworzyć, a następnie zapytaj ją o rękę.

biżuteria

Pod jemiołą

Świąteczny zwyczaj całowania się pod jemiołą zaczerpnięty z brytyjskiej tradycji cieszy się nad Wisłą dużą popularnością. Ma ponoć przynosić szczęście, dlatego chętnie wieszamy zielone gałązki pod sufitem, przy drzwiach, lampach. Jeśli chcesz zaskoczyć wybrankę serca możesz właśnie w jemiole, ukryć pierścionek zaręczynowy z diamentem. W momencie, gdy ukochana da Ci buziaka, poproś ją, aby spojrzała w górę. Odwiąż przywiązany na tasiemce pierścionek i włóż na palec partnerki. Gwarantujemy, że będzie to niezapomniany czas.

 

Podczas wigilijnej kolacji lub świątecznego obiadu

Jeśli ukochana marzy o zaręczynach w gronie rodzinnym, oświadczyny w trakcie kolacji wigilijnej lub świątecznego obiadu to znakomity pomysł. Jej najbliżsi staną się świadkami tego niezwykłego wydarzenia, będą wspólnie dzielić radość. Opcja ta ma oficjalny charakter, przemowy skierowanej do ukochanej wysłuchają wszyscy zgromadzeni, powinna mieć bardziej oficjalny charakter. Dobrym pomysłem jest skierowanie oddzielnych słów do rodziców ukochanej oraz kupienie dodatkowego bukietu kwiatów dla przyszłej teściowej.

biżuteria

 

Spacerując pośród zimowych krajobrazów

Zaręczyny podczas świątecznego spaceru to wspaniały pomysł! Spacer wśród świątecznych dekoracji i śnieżnego krajobrazu może stworzyć idealną scenerię do złożenia obietnicy miłości. W odpowiednim momencie, gdy atmosfera stanie się jeszcze bardziej magiczna, zatrzymajcie się w romantycznym miejscu, na przykład przy ozdobionej choince lub na malowniczym deptaku. Szczerze i od serca wyraź swoje uczucia, a następnie wypowiedz słowa: czy zostaniesz moją żoną?

Niezależnie od tego, w jaki sposób poprosisz ją o rękę — najważniejsze, aby oświadczyny były prawdziwe, pasował do Waszej relacji, temperamentów. Niech ta chwila zostanie zapamiętana jako wyjątkowy początek waszego wspólnego życia, a najpiękniejszy pierścionek zaręczynowy z brylantem symbolizuje wieczną miłość, silną więź i obietnicę przyszłości, która lśni równie jasno ten emocjonujący moment.

 

Powrót do bloga
    Calculate Shipping
    Wykorzystaj kupon
    Niedostępne kupony
    summer10 Uzyskaj 10% zniżki DODATKOWE 10% ZNIŻKI NA WSZYSTKIE PRODUKTY